ATTA - 24 Karat (Official Video 4K)

Komentar

 1. di caprio state

  di caprio stateBulan Yang lalu

  Kur tbo dhe share orkida ty 🙈

 2. NTX 7

  NTX 7Bulan Yang lalu

  Jom me lart

 3. Ledio10 ChannelÆ

  Ledio10 ChannelÆ2 bulan yang lalu

  Te ghuthe duan te behen rrepera sot por jo te gjithe kane talent, me vjen keq vlla ske talent leje me mire

 4. Fabion Gjuzi

  Fabion Gjuzi2 bulan yang lalu

  Ka sa t dush

 5. KORBI official

  KORBI official2 bulan yang lalu

  Jam 24 karat.. super my G

 6. Ioanna Ion

  Ioanna Ion2 bulan yang lalu

  Nice lyrics por si shkon ktit duhet dikush si s4mm ose dikujt qe ka ze me te rend jo ktit 😏🙄

 7. Alert Gjuzi

  Alert GjuziBulan Yang lalu

  @ALBANIAN SONGS si thu ti

 8. ALBANIAN SONGS

  ALBANIAN SONGSBulan Yang lalu

  @Alert Gjuzi a je naj shoku ktij qe u pergjigjesh t gjithve?🤔🤔

 9. Alert Gjuzi

  Alert Gjuzi2 bulan yang lalu

  ok

 10. Obito Uchiha

  Obito Uchiha2 bulan yang lalu

  Harry Fultz 😂😂 rrespekte Kush me ben Subscribe 🙏🙏

 11. nihel hz

  nihel hz2 bulan yang lalu

  Waw

 12. RAGES

  RAGES2 bulan yang lalu

  My nigga

 13. Made By Sergio

  Made By Sergio2 bulan yang lalu

  Going to 10k !

 14. Bøü Thâïñã

  Bøü Thâïñã2 bulan yang lalu

  Sale cv😘😘😍😍👋

 15. lime luta

  lime luta2 bulan yang lalu

  KUSH E BEN LIKE I FUNDIT DO TE BEHET MILIONER

 16. Vasee Chitti

  Vasee Chitti2 bulan yang lalu

  Good pro

 17. بنت الاطلس

  بنت الاطلس2 bulan yang lalu

  🤔🤔