ADRIANO - NALE

Komentar

 1. GVNGrecordsTM

  GVNGrecordsTMBulan Yang lalu

  legjend je vllaqk keep up with this our albanian bloodline gettin filthy thru time with all these new artists talkin about drugs and makin girls into cheap objects nowadays but u keep it real ur music is the savior of albanian music 2k20 ❀️ hajde shqipe kalle πŸ‡¦πŸ‡±

 2. argita sala

  argita sala5 bulan yang lalu

  Eshte e pakonceptueshme kjo lloj muzike ne nje popull ku mbizoteron tallavaja dhe rreperat qe hapen b*thesh.

 3. vlora vlora

  vlora vlora7 bulan yang lalu

  MAGJEPSESE IVULLI IM

 4. Laila M

  Laila M10 bulan yang lalu

  Do meritonte shum klikime kjo Po jan prish populli me shum ngjoj kengt e pista se kengt me vlera. shum Suksese Per ty mos u ndal asnjher 🀴🏻

 5. aria v

  aria v11 bulan yang lalu

  Srzz pse kqq pk viewss ,meritonn m shum

 6. Ferofera Bitch

  Ferofera Bitch11 bulan yang lalu

  Kush mendon se eshte e bukur like

 7. altin allkushi

  altin allkushi11 bulan yang lalu

  Te lumte,kenge qe te ben ti besh replay πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘ jemi me fat qe eshte kenge shqiptare πŸ‘

 8. Aleksander Koka

  Aleksander KokaTahun Yang lalu

  Jam fanse e jotja

 9. Aleksander Koka

  Aleksander KokaTahun Yang lalu

  Je si shpirt o zemer

 10. ΞΉΞΏΞ±Ξ½Ξ½Ξ± Ξ±Ξ½Ξ½Ξ±

  ΞΉΞΏΞ±Ξ½Ξ½Ξ± Ξ±Ξ½Ξ½Ξ±Tahun Yang lalu

  Ai qe po e degjon kete keng tn like❀

 11. ΞΉΞΏΞ±Ξ½Ξ½Ξ± Ξ±Ξ½Ξ½Ξ±

  ΞΉΞΏΞ±Ξ½Ξ½Ξ± Ξ±Ξ½Ξ½Ξ±Tahun Yang lalu

  Adriano o ylll bote o shpirt je super kengetar m plq shum kenga jote shpresoj qe t krijosh shu. M shum keng dhe t duan akoma dhe m shum njerez ashtu sikurse un je yllπŸ˜πŸ˜πŸ˜„πŸ˜„β€β€β€ ke per te ecur shm prpara shum kengetar e marrin famen me an t makinave luksoze por ti je ndryshe

 12. Marsida Fejza

  Marsida FejzaTahun Yang lalu

  Kjo po qe eshte keng😍😍😍

 13. Stejsii Stejsii

  Stejsii StejsiiTahun Yang lalu

  Ca jan kto keng koti

 14. Adi

  AdiTahun Yang lalu

  there is only vend per ni adriano so get outta here man

 15. Rub In

  Rub In10 bulan yang lalu

  Why are you here you dumb ass bitch ???? Look at you , taking behind his back and watching him BITCH

 16. Laura Berisha

  Laura BerishaTahun Yang lalu

  @Egzon Shala Awww why so mean lol

 17. Egzon Shala

  Egzon ShalaTahun Yang lalu

  Dont answer this mans comment with your whack ass name and your whack ass musical taste

 18. Laura Berisha

  Laura BerishaTahun Yang lalu

  So what are you waiting lol ,get out of the comment section

 19. music is my life

  music is my lifeTahun Yang lalu

  po pres kengen mama πŸ˜„πŸ˜˜ deri sa te dale kenga mama kenga ime e preferuar do jetΓ« kenga nale πŸ’˜

 20. Albanian boy

  Albanian boyTahun Yang lalu

  super kong plak suksese te metejshme

 21. Piro Beats

  Piro BeatsTahun Yang lalu

  Mama coming soon??? When???

 22. GC Daffina

  GC DaffinaTahun Yang lalu

  E adhuroj kete keng.. ne fakt edhr kengen DarlingπŸ˜πŸ˜πŸ‘... uroj mos te ndalesh me kaq .. suksese

 23. SanBuggy

  SanBuggyTahun Yang lalu

  keep it going, greetings from germany !

 24. semy emy

  semy emyTahun Yang lalu

  Bravo kenge shume e bukur 😘😘😘😘

 25. semy emy

  semy emyTahun Yang lalu

  πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘πŸ‘

 26. semy emy

  semy emyTahun Yang lalu

  ❀❀❀❀❀❀

 27. Jorgo Suku

  Jorgo SukuTahun Yang lalu

  Super keng ti e meriton famen

 28. Argjira Podrimqaku

  Argjira PodrimqakuTahun Yang lalu

  😍 bukur

 29. Entela Cela

  Entela CelaTahun Yang lalu

  πŸ€”β£

 30. megialiaj megialiaj

  megialiaj megialiajTahun Yang lalu

  wow bravo adriano kesaj kenge I kam bere like coming soon mama

 31. lorik_YT

  lorik_YTTahun Yang lalu

  Masterpiece

 32. tia love

  tia loveTahun Yang lalu

  SUPER

 33. Miranda Hidri

  Miranda HidriTahun Yang lalu

  Kjo kenge eshte super po ju qe s kptni nk ja dini vleren sepse jeni shum prapa me jeten❀

 34. FABIO MURATI

  FABIO MURATITahun Yang lalu

  A po m'menon mu cdo nate A po menon s'ka me zgjat Era fjalet mi con larg E ty s'munem me t'majt prane Folem vec folem por prap nuk e kom tqart Po menoj tash fjalet me i nal Po jetoj jeten qe kom dasht Tani esht business nuk esht mo art Nuk e di a po dum ndarje,nuk e di a po dum falje Nuk e di a po dum paret,nuk e di a po dum famen Nuk e di a po dum ndarje,nuk e di a po dum falje Nuk e di a po dum... Ref: Me nejt bashk sun na nalin Me nejt bashk sun na nalin Nale ti kohen ta falim Nale krejt boten ta marrim Me nejt bashk sun na nalin Me nejt bashk sun na nalin Nale ti kohen ta falim Nale krejt boten ta marrim T'gjith per ne flasin,s'du me i pa Donim suksesin,po na ndan A po don me m'pas ca po don ma Don me u dasht n'foto me m'pa Akullnaje,ngrohi nfaje Zhurmen vraje,kohen nale Nuk e di a po dum ndarje,nuk e di a po dum falje Nuk e di a po dum paret,nuk e di a po dum famen Nuk e di a po dum ndarje,nuk e di a po dum falje Nuk e di a po dum... Ref: Me nejt bashk sun na nalin Me nejt bashk sun na nalin Nale ti kohen ta falim Nale krejt boten ta marrim Me nejt bashk sun na nalin Me nejt bashk sun na nalin Nale ti kohen ta falim Nale krejt boten ta marrim

 35. Arbri Vlog

  Arbri VlogTahun Yang lalu

  E dua kte keng ❀❀❀❀❀

 36. Varvara B.

  Varvara B.Tahun Yang lalu

  πŸ•ŠπŸ•ŠπŸ•Š

 37. Nori Shkurti

  Nori ShkurtiTahun Yang lalu

  Shum perfekt thjesht super

 38. Ndricim Xhaja

  Ndricim XhajaTahun Yang lalu

  😍

 39. iam rildd

  iam rilddTahun Yang lalu

  super 😊❀

 40. Begi Bresha

  Begi BreshaTahun Yang lalu

  this is amazing song !

 41. Gjvc Gjg

  Gjvc GjgTahun Yang lalu

  Shum kenge e bukur e degjoj pa pushim kjo keng me fut ne mendime kshtu vazdo ADRIANO πŸ’ͺπŸ’ͺπŸ’ͺπŸ’ͺπŸ’ͺ

 42. sara sara

  sara saraTahun Yang lalu

  Best song everrrrrr😍😍😍 Super keng...kshu vazhdo ❀

 43. Melissa Ch

  Melissa ChTahun Yang lalu

  wowww kjo keng esht shum e degjuar habitem pse ska mar me shum views se 110K. un e dashuroj kte keng

 44. Anxhela Tafaruci

  Anxhela TafaruciTahun Yang lalu

  Suksese Adriano. Keshtu vazhdo.

 45. Armando Ejlli

  Armando EjlliTahun Yang lalu

  Adriano big boss

 46. xh d

  xh dTahun Yang lalu

  e bukur kjo keng

 47. Ester

  EsterTahun Yang lalu

  Bravo ! Kjo keng i meriton ato qindra klikimet qe kan kenget e atyre qe skan asnje pik talenti 😣😩😩😩! Vec vazhdo keshtu βœ‹β€

 48. Avni Shala

  Avni ShalaTahun Yang lalu

  kenga ma e mira qe e kum ngu deri qetash

 49. pajtesa muhadri

  pajtesa muhadriTahun Yang lalu

  πŸ˜πŸ’«

 50. casual day01

  casual day01Tahun Yang lalu

  Very NICE!!!! LOVE IT

 51. Brian Shahini

  Brian ShahiniTahun Yang lalu

  Keng super por tekst pak i varfer.

 52. Franca Vocrri

  Franca VocrriTahun Yang lalu

  Per mendimin tim mua nuk me duket teksti i varfer, por gjithsesi eshte mendimi juaj

 53. GC Daffina

  GC DaffinaTahun Yang lalu

  Love it😍

 54. Franca Vocrri

  Franca VocrriTahun Yang lalu

  O zot sa e bukur kjo kengaπŸ˜πŸ˜πŸ˜πŸ˜™πŸ˜™πŸ˜˜πŸ˜˜πŸ˜šπŸ˜šπŸ˜€πŸ˜€

 55. Teodora T

  Teodora TTahun Yang lalu

  πŸ‘πŸ‘

 56. New -Brands

  New -BrandsTahun Yang lalu

  Publiko te tilla kenge dhe ke per te ecur...edhe ne do te mbeshtesim! πŸ˜πŸ–

 57. Γαβριέλα Κ

  Γαβριέλα ΚTahun Yang lalu

  Soum bukur kjo kenga😍😍😍❀️❀️

 58. No Reason

  No ReasonTahun Yang lalu

  O plak, kjo kenge nuk do jete dhe shume e suksesshme, e di pse? Sepse kjo kenge nuk u pershtatet Shqiptareve. "Ne" s'jemi mesu te degjojme kenge te tilla, madje madje duket si dicka e zbritur nga lart. Por dicka te them. Nese i qendron ketij ritmi, do besh revolucion. Ke per ta pare.

 59. Ledi_1

  Ledi_12 bulan yang lalu

  Ashtu mendova dhe une se shqiptaret nuk degjojne kete stil muzikor. Personalisht mua kjo me pelqen shume dhe muzika elektronike ne pergjithesi

 60. Rub In

  Rub In11 bulan yang lalu

  O i squti

 61. Floridona Ona

  Floridona OnaTahun Yang lalu

  πŸ˜”πŸ’‰πŸ’š

 62. Dorina Hema

  Dorina HemaTahun Yang lalu

  Kjo kenge vlen shum per muuuu bravooo πŸ‘…πŸ’‹πŸ’‹ edhe sikur ta kisha porositur kete kenge sdo me kishin bere β€πŸ’πŸ‘…πŸ’‹πŸ’‹πŸ’‹πŸ’ŽπŸ’Ž

 63. Melina Mera

  Melina MeraTahun Yang lalu

  Ssssssssssssssuper kenge

 64. ErDr

  ErDrTahun Yang lalu

  This song needs more views

 65. Ekipa Zez

  Ekipa ZezTahun Yang lalu

  idreporter.net/v/video-3OQKBe9vMO8.html

 66. elisa topi

  elisa topiTahun Yang lalu

  beauty song

 67. Dark Effect

  Dark EffectTahun Yang lalu

  ❀

 68. Gisela Domi

  Gisela DomiTahun Yang lalu

  πŸ‘ŒπŸ˜”β€β€