Mateus Frroku Official
Mateus Frroku Official
Mateus Frroku Official

Kanali i vetëm zyrtar i Mateus Frroku-t i cili menaxhohet nga kompania ONIMA. Të gjitha të drejtat e videove të publikuara i takojnë Mateus Frroku-t, të cilat janë të mbrojtura ligjërisht. Videot nga ky kanal nuk mund të kopjohen, të gjithë shkelësit e të drejtave do të ndjeken penalisht sipas dispozitave ligjore në fuqi. Për çdo informacion të mëtejshëm kontaktoni në adresat e mëposhtme:
ONIMA:
support@onima.co
© 2018 ONIMA. All Rights Reserved

Komentar
 1. author

  Armela Smoqi13 jam yang lalu

  Nje super kenge .nje super ze

 2. author

  Alma Shehi2 hari yang lalu

  Hopa hopa 😍

 3. author

  marina Qosja2 hari yang lalu

  Super keng

 4. author

  marina Qosja2 hari yang lalu

  😂😂😂

 5. author

  marina Qosja2 hari yang lalu

  Hahah

 6. author

  Altin Shuti3 hari yang lalu

  Je njesh

 7. author

  Lana Cela3 hari yang lalu

  Bravo Mateus. Complimenti ❤️🇦🇱🇦🇱

 8. author

  Lana Cela3 hari yang lalu

  Wawwww. Super keng❤️🇦🇱🇦🇱

 9. author

  Rudina Rudina4 hari yang lalu

  Mateus nje keng shum ritmike bravo

 10. author

  Rajmonda Lika4 hari yang lalu

  👏👍

 11. author

  Albana Elmasllari4 hari yang lalu

  Bukur Mateus

 12. author

  Albana Elmasllari4 hari yang lalu

  Duet fantastik kenge shume e bukur 🌹😘

 13. author

  faik dautaj8 hari yang lalu

  😜👍👍👍

 14. author

  Judy Christiano10 hari yang lalu

  Rak tak

 15. author

  Amc Amc10 hari yang lalu

  Sa kenge E bukur te lumte goja

 16. author

  Leo Dervishi13 hari yang lalu

  💝💝💝💝💝💝💝💝

 17. author

  Leo Dervishi13 hari yang lalu

  Ke buzeqeshjen me te bukur

 18. author

  Danjela Gjeli13 hari yang lalu

  Bravo Mateus 😊😊😉

 19. author

  Rexhepi Nuri15 hari yang lalu

  rrak tak 💖 boni 😉

 20. author

  Elisabeta Rusi15 hari yang lalu

  Shum bukur

 21. author

  Elsa L3c1u117 hari yang lalu

  Omg ca zeri 😍 Jasha 💥💃❤️

 22. author

  Aglert Seferi28 hari yang lalu

  suksese 🎤 Mateus frroku dhe legjenda 🎷Adriano manushi gjith shqiperia krenohet me ty dhe grupin bataljoni 13 rrespekte cuna

 23. author

  Fisnik Picari fisnik picariBulan Yang lalu

  Zemra rrak-tak bën kur kendojn dy shkodran

 24. author

  Mimoza AliuBulan Yang lalu

  Super. Supere. Kege💘

 25. author

  Altin ToskuBulan Yang lalu

  😉😉😉😗

 26. author

  Sidi Zoi MukaBulan Yang lalu

  🤩🤩🤩💥💥💥

 27. author

  Saiti SaitBulan Yang lalu

  Qka d.m.th.kjo muza jem

 28. author

  Viola romaBulan Yang lalu

  😪😪😪😪😪💔💔💔💔💔💔rak tak zemra ma bni po mori fund.

 29. author

  bler inaBulan Yang lalu

  😍😍

 30. author

  Albana NdrecaBulan Yang lalu

  Bravo Mateus😍

 31. author

  Katjusha SatorBulan Yang lalu

  kenge shume e bukur bravo

 32. author

  Malvina MarkuBulan Yang lalu

  Mateus Frroku❤️ te dua ❤️

 33. author

  Fejzulla LorenaBulan Yang lalu

  Kur shoh personin e zemres me qesh syni🌷🥀🥀🔙

 34. author

  Stivi SonjaBulan Yang lalu

  shum bukur bravo zoti tè dhet me tè mirat ne bot qe ka❤❤❤❤❤

 35. author

  Egiii egiiBulan Yang lalu

  Superrr😍🥰

 36. author

  Mira MiraBulan Yang lalu

  Supeeeeer ❤❤❤❤❤❤❤❤🔥🔥🔥🔥

 37. author

  JaninaBulan Yang lalu

  Superr ❤❤❤

 38. author

  Bledar BylykbashiBulan Yang lalu

  Brravo Kenge si Eksploziv

 39. author

  Myftar ToskaBulan Yang lalu

  Bujar keshtu vazhdo se je fantastik fare bravo👏👏👏👏👍

 40. author

  Gent TociBulan Yang lalu

  SUPER KENGË👏👏

 41. author

  Luminita CebanBulan Yang lalu

  👍👍🎶🎶🎶🎶

 42. author

  kristi kristi2 bulan yang lalu

  Kujt i ka be zemra rrak tak kte vit...???♥♥♥

 43. author

  Klevis Klajdi2 bulan yang lalu

  Zoti te llentë jetë je 1 🙋👍👍👍👍👏👏👏👏

 44. author

  Queen Queen2 bulan yang lalu

  Se kur te shoh ty syni me qesh Like kujt i qesh syni kur sheh personin e zemres 💕💞

 45. author

  Ali Isufi2 bulan yang lalu

  Zjarr ilir tironsi 🎹

 46. author

  Reemi Shegaj2 bulan yang lalu

  👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

 47. author

  Francesca Puzio2 bulan yang lalu

  Shum e bukur😍

 48. author

  Era beshiri2 bulan yang lalu

  😘😘😘😘😍😍😍😍😍

 49. author

  Era beshiri2 bulan yang lalu

  Buker shume

 50. author

  Rita Marku2 bulan yang lalu

  Te ruajt zoti zerin e bukur qe ke gjdo dit e me bukur 🌟🌟🌟🌟🌟

 51. author

  Rita Marku2 bulan yang lalu

  Oooo ylli shqiperis bravo ❤💋

 52. author

  Marsela Mustafaj2 bulan yang lalu

  Tmora hoppa me pelqeu era e trupit ndaj ty tmora hopa era jote me terboi 😍❤

 53. author

  Fabjola Osmanaj2 bulan yang lalu

  Te le pa fjal 👌👏👏👏👏👏👏🌟

 54. author

  Eftihia Dragos2 bulan yang lalu

  No comment , big like from Roumania 🇦🇩 and England 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿

 55. author

  Aleksander mita3 bulan yang lalu

  Bravo kenga eshte shume e bukur suksese

 56. author

  Ornela Okolishta3 bulan yang lalu

  Ju lumt goja te dyve. Super kenge

 57. author

  Agron Halili3 bulan yang lalu

  Super kenge ❤❤💖💖

 58. author

  Brihans Ceca3 bulan yang lalu

  Mateus Frroku je yll

 59. author

  Ilda Ilda3 bulan yang lalu

  O yll

 60. author

  HYNDRA TV3 bulan yang lalu

  Kenget shqip me te vecanda shum te bukura dhe kio kenga eshte shume e bukur🤘🤘❤💘❤❤💓💕💖💙❣❣❣❣❣❣❣💜💝💞💟❣💌👄👄💋💋

 61. author

  Rudina Kasa3 bulan yang lalu

  Hajte zemera ime Luje (Luje)

 62. author

  Fraçesk Manaj3 bulan yang lalu

  Vn

 63. author

  Rudina Kasa3 bulan yang lalu

  Bravo Mateo ❤❤❤🇦🇱❤

 64. author

  Shpresa Mema3 bulan yang lalu

  Kenga me e bukur

 65. author

  Ladia Oswald3 bulan yang lalu

  Ah za qe te pergedhel shpirtin

 66. author

  elona Kacuri3 bulan yang lalu

  Hopa

 67. author

  Inva Cuka3 bulan yang lalu

  Mateus Frroku

 68. author

  Samuel Celniku3 bulan yang lalu

  bravoooooo

 69. author

  kristi kristi3 bulan yang lalu

  Aman ca zeri kee♥♥♥♥

 70. author

  Skender Bardulla3 bulan yang lalu

  Mateos bravo per bashponimin me ikone e muzikes popullore shkodrane

 71. author

  Skender Bardulla3 bulan yang lalu

  Hti ikenges shume i bukur bravo

 72. author

  Mira3 bulan yang lalu

  Shume bukur qe te dy prefect 👍🌻🌷🌻🌷🌻🌷🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 73. author

  Elona Malollari3 bulan yang lalu

  Bravooooo je shume i mire adhuroj zerin kenget e tua qekur kam degjuar per here te pare

 74. author

  Armela Ibraliu3 bulan yang lalu

  Bravo! Super këngë.Keep going😊

 75. author

  mela 233 bulan yang lalu

  Nje shkodran t'gjitha i ban super 💜💜💜👌👌👌

 76. author

  jolanda gjini3 bulan yang lalu

  😍🎶🎵🎶🎷🎷🎷🎺🎺🎤🎤🎤

 77. author

  M.I.L.I P.etros3 bulan yang lalu

  Kenga me e bkr e veres Hopa dhe Si rrush bravoooo

 78. author

  Vasil Lakaj3 bulan yang lalu

  Me Ken shkodran tana i ban 👌💣💣💣💣

 79. author

  Silvana Gjeci3 bulan yang lalu

  😭🙏

 80. author

  jessica super3 bulan yang lalu

  Veni like kush mendon qe Mateus frroku kendon me mir se gjith bota bravo Mateus😍😘

 81. author

  Lume Nuredini3 bulan yang lalu

  Sei molto bravo Mateus

 82. author

  Teuta Moli3 bulan yang lalu

  Se kur degjoj kete keng zemra me gjallerohet.Bravo bravo😘

 83. author

  Eduard Meta3 bulan yang lalu

  Sa

 84. author

  Rezart R3 bulan yang lalu

  Lyrics Mateus Frroku- Hopa Hajde zemra ime luje luje Hajde zemren time duje duje Ça ke mrena vetes thuje thuje Hajde kadal kadal aman o xhan Hajde se pa ty un shum po vuje, shum po vuje Hajde se spo tgjej ty ku je, ku je Ça ke mrena vetes thuje, thuje Hajde kadal kadal aman o xhan Tmora hopa Mpelqeu era trupit prandaj ty te mora hops Era jote me terbon Tmora hopa Mpelqeu era trupit prandaj ty te mora hops Era jote me terbon

 85. author

  Rihannas baby3 bulan yang lalu

  Erdha nga festa e Elbarit ne Berat... me fiksoi kjo kenga 🔥🔥

 86. author

  Lolita Hoxha3 bulan yang lalu

  Te te kendoft zemra je super kengetar dhe shum i mrekulleshem respekte vllau jon

 87. author

  Armand Laze3 bulan yang lalu

  M

 88. author

  Besa Paqa3 bulan yang lalu

  😍😍😍😍😍😍

 89. author

  E vnela Rika3 bulan yang lalu

  💔💔💔💔🔼↙

 90. author

  Kalemi Erjona3 bulan yang lalu

  Se ti buzen ma shkrive te kam dashni per jete!

 91. author

  Denis Xheka3 bulan yang lalu

  Rrak tak zemra me boni

 92. author

  Bbb Vbb3 bulan yang lalu

  Shume bukur ne duet

 93. author

  Dajana Mulla3 bulan yang lalu

  Ze fantastik

 94. author

  Vera Craciun3 bulan yang lalu

  Big kiss from Roumanien

 95. author

  GJin lleshu3 bulan yang lalu

  No comente???👏👏👏👏👏

 96. author

  Guza Sajmir3 bulan yang lalu

  I'll I'll

 97. author

  TONI BOOS3 bulan yang lalu

  Mateus je njesh

 98. author

  Erdi Gjata3 bulan yang lalu

  Super

 99. author

  Alba Stoja3 bulan yang lalu

  Sa bukur

 100. author

  Dorivlora Doraldo123453 bulan yang lalu

  Super muzik zjarrrr